Rzeźby Lodowe Jamal-Ice: Sztuka Lodowa na Każdą Okazję

Tworzymy Rzeźby Lodowe Dla Ciebie

Rzeźby na Wymiar, Zgodnie z Twoimi Oczekiwaniami

Jamal-Ice specjalizuje się w tworzeniu rzeźb lodowych dowolnego kształtu i wielkości. Łączymy bloki lodowe o standardowych wymiarach do uzyskania pożądanego rozmiaru, dopasowując się do potrzeb klienta.

Trwałość i Kompleksowa Obsługa

Rzeźby, Które Zachowują Swoją Formę

Nasze rzeźby lodowe są zaprojektowane tak, by utrzymywać swój kształt przez całą długość imprezy, czyli około 8 godzin. Oferujemy kompleksową usługę, w tym system odprowadzający wodę i oświetlenie w cenie.

Idealne na Każdą Okazję

  1. Dopasowanie do każdego wydarzenia.
  2. Tworzenie rzeźb na wymiar.
  3. Profesjonalna obsługa i dostawa.

Wykonujemy również różnego rodzaju rzeźby funkcjonalne wykonane z lodu, nasze prace są nie tylko elementem dekoracyjnym. Bardzo popularne są rzeźby z lodu w formie nalewaka do alkoholu (goście lub barmani serwują alkohol, który przepływa przez lód jednocześnie schładzając( się (go) po drodze do Naszej szklanki). Hitem na różnego rodzaju eventach są fontanny lodowe, jednocześnie serwujące i chłodzące alkohol w obiegu zamkniętym.  Oferujemy też funkcjonalne bary lodowe, ścianki do zdjęć z wygrawerowanymi lub zamrożonymi w środku logotypami czy produktami. Proponujemy też lodowe recepcje do witania gości, Dj’ki, fotele, stoiska do serwowania np. owoców morza, kawioru, alkoholi czy deserów… Możemy wymieniać bez końca – ogranicza Nas tylko Nasza wyobraźnia 😊

logo jamal
Facebook
Instagram